בפרק זה שחר מדבר עם אבי וייס – מייסד, ועורך האתר טלקום ניוז.
אבי הינו פנסיונר של משטרת ישראל, מהנדס תקשורת, ומסקר את עולם התקשורת שנים רבות. ניסיונו ותחום העיסוק שלו, כמו גם האופי הפדנטי שלו שהביא אותו לאסוף מסמכים רשמיים במשך שנים, הופך אותו לאחד האנשים הכי כשירים לבחון את העובדות ב"תיק 4000" של רה"מ בנימין נתניהו, ועל זה בדיוק אנחנו מדברים. מסקנותיו מטלטלות – ממליץ להאזין. עקבו אחרי אבי בטוויטר, ובאתר שלו.

זהו חוב ישן למאזינינו – הבטחנו כבר זמן מה שנדבר על חקירות נתניהו, ואנו מכסים בהרחבה את התיק הגדול והחמור, לכאורה, שבהם. מקווים שתמצאו את זה כבעל ערך.

עקבו אחרינו ופנו אלינו ב:
אימייל – mischakmilim@gmail.com
טוויטר – https://twitter.com/mischakmilim/
תגובות באתר – http://mischakmilim.com/
יוטיוב – https://www.youtube.com/channel/UCFKjGzmbVAu9h1pvSfNMftw

לינקים:
#הבוטים_תובעים – תתמכו!
עדותו של מר חיים אלקסלסי בועדת הבחירות המרכזית

טלקום ניוז
המאמר האחרון בטלקום ניוז המרכז את כל המסמכים
סיקור חיובי? גלעד צוויק (אתר מידה) חושב אחרת
כתב החשדות – 2 גרסאות
תקשי"ר מערך הייעוץ המשפטי למשרדי הממשלה ויחידות ויחידות הסמך- הנחיות לביצועמסמך ראשון, מסמך שני
הנחיית היועמ"ש בעניין החובה לציית להוראות היועצים המשפטיים
חשיפת עמית סגל את תמלילי החקירה של אלוביץ'
חשיפת חן מענית את תמלילי החקירה של חפץ

המלצת תרבות:
Bad Times at the El Royale


20 תגובות

  1. אני מעריך, כמו שציינתי, שכל עורך דין בינוני עושה מהאישום הזה קציצות. האם הם לקחו/קיבלו מסמכים עד כה? לא יודע, מעריך שכן…

  2. לשאלתך, כפי שציינתי לא אחת, היועמ"ש קיבל את החומרים המרכזיים ממני לתגובה וגם קיבל את המאמרים המרכזיים לתגובה ולא הגיב.
   כפי שציינתי לא אחת, הוא (היועמ"ש) כמעט ולא קורא מסמכים מקוריים, כך שהסיכויים שיקרא דווקא את מה שאני שלחתי לו – זה נראה קצת דמיוני…
   כל מה שפרסמתי גלוי וכל המסמכים נגישים לכל אחד.
   המטרה של הכתבות שלי הם כלל עם ישראל ובמיוחד אלו שמעוניינים להבין מה קרה כאן. אני לא עבדתי ולא עובד עבור שום אדם מסוים או עורך דין מסוים, בעת כתיבת הכתבות, עליהן אני עמל במשך שנים.
   הבעיה היא לא נתניהו. הבעיה היא שלך, שלי ושלנו, של כלל אזרחי ישראל כשאנו שותקים, כ"שתופרים תיקים" חופשי בישראל, לא רק לנתניהו. עשו את זה קודם לרבים. הסיפור הכי מוכר וטרי זה תת-אלוף במיל. גל הירש. יש עוד הרבה, שלא מוכרים לציבור.
   הסיפור של "התיקים התפורים" והפרשנים השקרנים בחלק מכלי התקשורת, שמזינים ספינים לציבור – ממש לא נגמר.
   למי שלא שמע, "תיק החמגשיות" אותו ניפחו במשך 3 שנים הפך לפארסה משפטית ומפלה לפרקליטות.
   ה"קליקה" עדיין קיימת, לא לומדת שום לקח – כי היא כפופה רק לבורא עולם, וביחד עם כמה וכמה תומכים וחסידים שוטים בפוליטיקה ובתקשורת, ממשיכה ותמשיך לטמטם לעם ישראל את המוח בשבועות ובחודשים הקרובים ב"תיקים התפורים".
   הבחירות כלל לא משפיעות על הקבוצה הזו, הנמצאת מעל לכל חוק ונורמה (מה שלא ניתן לשינוי, במצב המשפטי שקיים בישראל).
   אגב, כבר חשפתי ב"תיק 4000" למה בכלל הוא נולד (מדהים, ממש לא מה שחושבים. זה קשור לעד מדינה ספינולוג כרוני ולשלטון "הקליקה" המשפטית, שיכול ליפול בגללו. זו קליקה שאני מכנה במאות מאמרים: "קליקת הפרקליטים"). הסברים מצוינים לרקע שתופעה כזו נולדת וצומחת, ככל הנראה גם בישראל, יש כאן: https://www.facebook.com/david.passig/posts/10157126906099600.
   הסבר (אחד מני רבים, במאמר שפרסמתי כבר מלפני כ-3 שנים. מאז כתבתי עשרות רבות של מאמרים על ה"קליקה" הזו ותעלוליה הבלתי חוקיים), לרבות תיאור מדויק מי זו "קליקת הפרקליטים", איך היא נולדה ואת מי היא הייתה כוללת, בעת שהמאמר הזה פורסם (כי ההרכב שלה משתנה, עם תזוזת בעלי התפקידים) – יש כאן: http://j.mp/1mdSvEP.
   למה ניתן היה לסגור את "תיק 4000" ללא כל שימוע – כאן: http://bit.ly/Tij4000No22.
   בנוסף, נחשפו "המדליפים" ושותפיהם, שהם חלק מה"קליקה" הזו (מה שהתקשורת לא מספרת לציבור ובכוונה): http://bit.ly/Tik4000No23, ממשיך כאן: http://bit.ly/Tik4000No24, ומסוכם באולפן הטלוויזיה כאן: http://bit.ly/Tik4000Arutz20.
   למה "תיק 4000" נולד יש כאן: http://bit.ly/Tik4000No25. החשיפה הכי טרייה: http://bit.ly/Tik4000No32. ➰
   שורה תחתונה: רק הפצת האמת וקריאה לוועדת חקירה ממלכתית יכולה לטהר את הכאוס הזה. אני לא רואה שום דרך אחרת.
   נתניהו בהיותו כבול להליכים משפטיים, לא יכול (או לא מעוניין) להניע ועדת חקירה ממלכתית, לכן זו מטלה שאני מאמין שמוטלת על כל אזרח ואזרח, לקרא ולקדם את תהליך ניקוי וטיהור מערכות החקירה והמשפט בישראל מפני היכול "לתפור תיקים" לכל אחד.

 1. לביבי יש הרבה שפוטים, שמוכנים להפוך יום ללילה, כדי לזכות במילה טובה ממנו או משרה. או בפוסט של יאיר. השאלה היא: איך הם ישנים בלילה???

  1. תגיד בכלל הקשבת לעובדות שמוצגות פה ? ביבי הוא לא העניין עודף הכח בידי המשפטנים הוא העניין וזה יפגע בכל מי שינסה לשלוט כמו שבעבר רמון שילם את המחיר מי שלא יישר איתם קו ישלם ואני חרד לדמוקרטיה

 2. השמאל נעול על הרשעה
  כאשר 80% מאליטת השופטים והפרקליטים מהשמאל, רק אלוהים יכול לעזור לביבי…..

 3. מאחר שהיועמ"ש מנדלבליט הצהיר שהתייעץ עם אנשי משפט, כשאהרון ברק בראשם, אם לפרסם בתקשורת לפני הבחירות חומרי חקירה, יהיה יותר חכם, נכון ויעיל לפנות לאהרון ברק לקבל תשובות, כי יש סיכוי רב שהוא מושך בחוטים, מאחר והכריז בפרהסיה, שהוא מקווה שמנדלבליט לא יבייש אותם.

 4. אני רואה את הדברים מזווית אחרת . פשוט לא מצליחים בבחירות , מה נשאר ? ללכלך , בעיקר שמקבלים משכורת מהקרן להשמדת ישראל .

 5. אני רואה את הדברים מזווית אחרת . פשוט לא מצליחים בבחירות , מה נשאר ? ללכלך , בעיקר שמקבלים משכורת מהקרן להשמדת ישראל .ומעניין שכל תגובה שלי נתקלת ב : תגו
  בה זו כבר קיימת .

 6. אני רואה את הדברים מזווית אחרת . פשוט לא מצליחים בבחירות , מה נשאר ? ללכלך , בעיקר שמקבלים משכורת מהקרן להשמדת ישראל .ומעניין שכל תגובה שלי נתקלת ב : תגו
  בה זו כבר קיימת .

 7. אלוף מנדלבליט הנוכל היה סנגור שלי

  4 פעמים ישבתי בכלא בגין תפירת תיקים…ברביעית כשופט וגם משם הוחזרתי לשירות…והמתנכלים נרדפו והודחו.

  כשופט בכיר בדין משמעתי של חיילות, במשטרה צבאית כלא 400 צריפין, נחקרתי תחת אזהרה במשך 7 שנים, ובניגוד לחוק בגין השלוש שלהלן:

  1. בקשת שוחד
  2. קבלת שוחד
  3. הטרדה מינית (לא התלוננה, לא נחקרה, לא ידעה, רק עדות שמיעה)

  טענתי שהצמרת מושחתת והוספתי תהיות לגבי המשכל של הפיקוד העליון, שזוייף בגורן, במ"לים מבית מפא"י.

  שותפים לדעתי: מבקר המדינה ממפא"י שזיכה את הקיבוצניקים מבית המטכ״ל נאשמי האונס בשמרת (בגלל שהנאנסת אינטלגנטית), רס"ן בדימוס והשופט לינדנשטראוס בדו״ח המבקר 2011, ושר האוצר דאז שטייניץ שחיבר את מחשבי האוצר למשהב"ט בתקופת שר הביטחון אהוד ברק, ואמר: "לראשונה מקום המדינה גילינו אלפי משרות בניגוד לכתבי המינוי של קצינים בכירים מהקיבוצים. חלקם ללא נתוני קצונה כלל. מטרת הדרגות הייתה להעניק להם בהמוניהם פנסיות ע״ח הציבור״.

  לא הסכמתי לעסקת טעון, גם לא לדבריהם, הלכתי לפוליגרף אישי אצל סא"ל צביקה קרוכמל, נוכל, שחקר את תא"ל רמי דותן, היה גם עימות.

  יועצ"מ מנדלבליט היה סנגורי, גם אותו תקפתי במלל רב משמעות, פניתי גם למפכ"ל ולעליונים דורנר ושמגר איתם נפגשתי אישית, ראה מכתב מדורנר, לוט בזה.

  אחרית דבר
  הוחזרתי לשירות לאחר בדיקות בטחון שדה, שב"כ, מוסד וראשי אכ"א אישית.

  מפקד המשטרה הצבאית תא"ל בני רוני, שקיבל שוחד, ותא"ל מיקי בראל ששיקר, הודחו. נפגשתי גם עם אלוף אלעזר שטרן מפקדם, נוכל.

  ואני כאן לשתף,

  אשמח לענות לכל שאלה גם פולשנית, ומי שירצה יוכל לצלם את תיק מצ"ח שאצלי בישוב בדרום השרון .

  סא"ל מיל' חנן וייס
  דרגות כתף אמיתיות
  E-mba
  משכל 180 +
  קצין משטרות
  קצין המערכה הבכיר היחידי בצה"ל משושלת האצ"ל, בן סנדקאות למנחם בגין ומבאי ביתו.
  קצין בכיר למרות בגין ולא בגללו כי הם התייחסו אלינו: לבגין, ביבי ולי…כאל בוגדים.
  קצין קרבי אמיתי חה"ן 605
  ונשוי באושר
  ומוכר בישוב
  וגם משפחתי קוראת

  https://www.facebook.com/818704431/posts/10157064592449432/

  1. וואו, חנן… מעניין ואף מטלטל. נשמח להתחבר ולראות אם נוכל להשמיע את הסיפור שלך. אנא פה אלינו ב-mischakmilim@gmail.com

 8. תגובה תגיע בהמשך . נשמע אמין מאוד אבל לא הספקתי לשמוע את כל ההקלטה .
  ברכות , אבינועם .

 9. מפחיד לשמוע על החונטה בצמרת אנו חיים בפחד מהיריבים בצפון ובדרום ויש לנו בפנים בצמרת תופרי תיקים מושחתים שלא רואים בעין את טובת ישראלי
  יושב לי בבטן מועקה . לפני מרץ 2018 צפיתי בשידור של ערוץ 13 בשעה 18:00 עם ירון לונדון. הוא ראיין את שני אלופים בדימום גיורא איילנד ועוד אחד הוא שאל את האלוף איילנד באם יבוא החמס בהמוניו לגדר נשים זקנים וילדים האם צהל מוכן לזה. והוסיף אני מקווה שהם לא ילמדו מזה באותו רגע כאילו נעצו סכין בבטני. איך יכול להיות שמראיין נותן רעיונות לאויב אין לו אחריות או שמה לא אכיפת לו. מאז אני רוצה לעלות לשידור ולא נותנים לי כאלה הם עוכרי ישראל שבינינו יפה הנפש שמלמדים את האויב כמובן החמס למד מהשידור וחודש אחר כך התחילו ההפגנות על הגדר

 10. 1. כפיים על מוטורהד
  2. אבי וייס הזה… אללה יסטור. אם אני ביבי אני נותן כל סכום למען יצוג במשפט.

סגור לתגובות.