זוהר ושחר מדברים עם גיא לוי (טלגרם, טוויטר, פייסבוק) – פעיל חברתי ואחד היזמים של "פרויקט ה-315" (יחד עם מושיק קוברסקי, ד"ר עדי סבו, משה מלל) – על המערכה משפטית שמתרחשת כבר מספר שנים כנגד אחד, בנימין נתניהו. הקלטנו את הפרק הזה ביום שבו תנועת המלקחיים נחלה הצלחה כבירה, וראש הממשלה נפתלי בנט הושבע לתפקידו. עם תחילת הפרסומים אודות פרטי חקירות והאישומים כנגד נתניהו, גיא החל להתעניין ולהיות מעורב, ופרסם סדרה של פוסטים ארוכים שהפכו ויראליים המתארים את הבעיות הרבות בתיקים אלה, תחת הכותרת "תיקי נתניהו נפרמים". בנוסף, עם תיקון כתב האישום כך שיכלול תחת תיק 4000 את כל דוגמאות הטיית הסיקור לטובת נתניהו – 315 במספר – יזם וניהל פרוייקט של מתנדבים לבדיקת הפרטים אודותיהם – משימה שדורשת אמנם זמן רב, אך יש לכל אדם פרטי יכולת מלאה לבצעה. הממצאים מדהימים, החלו להיחשף במשפט, ועוד ייחשפו בעתיד. דיברנו על:
פרוייקט ה-315
מה זה סיקור אוהד, או היענות חריגה, או פתיחת דלת?
אילן ישועה ככלי משחק
קונספירציות
פישינג
שיבוש הליכים
שטאזי
רשלנות פושעת
הקרב שנוצח, והמלחמה שעודנה כאן

תודה לגיא על השיחה ועל כל מה שהוא עושה על מנת לחשוף את העוול הנורא שנעשה כאן! אנא עקבו אחריו בטלגרם.

אימייל – mischakmilim@gmail.com
טלגרם – https://t.me/mischakmilim
טוויטר – https://twitter.com/mischakmilim/
תגובות באתר – https://bit.ly/3xgGByQ
יוטיוב – https://youtu.be/NCMaaFSHoL4

לינקים:
פרקים בהם עסקנו בעבר בתיקי נתניהו –
1. 21: אבי וייס – פייק ניוז
2. הגיגים 08: הפעם אני איתו
3. הגיגים 09: ולו רק למראית עין
כתב האישום
שמונת המקרים הראשונים שהופרכו במשפט:


אילן ישועה ובוז'י הרצוג
The Plot Against the President/Lee Smith
פרוטוקול חקירה עוזי ארד
חקירת תיק 2000 לפני אישור
אין אישורים תיק 1000
הנחיות יועמ"ש על בדיקה משטרתית
אין אישור יועמ"ש – פרוטוקולים מושחרים עד כדי גיחוך
ניגוד עניינים בחקירה – רוטנברג, ריטמן
מעקב אחרי יאיר נתניהו
הלאפטופ של ארי הרו
שאול ואור אלוביץ' בחדר ההתייעצות עם עורכי דין
הסתרת מידע מההגנה
תמלולי חקירה שהוסר מהם השם ז'ק חן

זייפו בתמליל את אישורו של פילבר לעיין במחברתו
קרן בר מנחם
טיוח עבירות פליליות לכאורה בהליך החקירה
תיקון כתב אישום בפעם השניה אחרי פתיחת המשפט
העמדה לדין בהליך נפרד (!!!) בכפוף לשימוע של התאגידים
תדרוך של אילן יהושוע כעד אל מול קווי ההגנה

המלצת תרבות:
דיני נפשות
הסינגולריות מתקרבת/ריי קורצווייל
Stormlight Archive/Brandon Sanderson
תתחברו לאלטרנטיבות – ערוץ הטלגרם של גיא לוי, ערוץ 20, גלי ישראל

5 תגובות

 1. תודה לכם,
  הפרוטוקולים מרתקים.
  האם יש איפה שהוא מראה מקום לפרוטוקולים על הדברים שדיברתם עליהם?
  נניח המקום בוא בית המשפט הורה לתקן את כתב האישום, המקום בו הוצגו 315 המקרים וכו'.

 2. והיכן העיתונאים? הבעיה היא שבירת השוויון בפני החוק. בספר ויקרא כתוב: לֹא-תַעֲשׂוּ עָוֶל, בַּמִּשְׁפָּט–לֹא-תִשָּׂא פְנֵי-דָל, וְלֹא תֶהְדַּר פְּנֵי גָדוֹל: בְּצֶדֶק, תִּשְׁפֹּט עֲמִיתֶךָ. מקרה חריג הוא תיוג ילד כ"ממזר". מאז ומתמיד הרבנים (בחכמתם ולטובת הילד) המציאו כל טריק לחסום סיכוי להוכיח ממזרות. בית המשפט מונע בדיקת רקמות, כדי שהילד יחשב ליהודי. הנמשל: מערכת אכיפת החוק מתנהגת לעתים כמערכת "עקיפת" החוק, וכאשר רוצים לא להוכיח משהו – אז "מצליחים"! ולהפך. (בעניין חיים רמון – יצאו מגדרם על משהו שולי). לאור השוואת היחס התקשורתי בין נתניהו (*לא הצבעתי לו*) לאהוד ברק, אשכנזי, ליברמן, מנדלבליט, לפיד, סגלוביץ', שי ניצן, ליאת בן ארי ואחרים (בראש רות דוד) – אשר לכאורה סרחו – מערכות הצדק עשו הכל לכאורה לא לחקור – אלא לטייח ולהלבין, למרות כתבות מסמרות שיער ברשתות הבלתי ממוסדות. אף אחד לא הגיב, אף אחד לא תבע דיבה. הם עושים מהמקפצה והמצילים (התקשורת) מסיטים מבט הצידה כמו שלשת הקופים. לעומתם נתניהו נמצא תחת טלסקופ, מיקרוסקופ, פריסקופ, ואפילו אם עושה בתוך הבריכה (לא מהמקפצה) – חגיגה תקשורתית. בסדר גמור, תכסחו את נתניהו – אבל יש לפעול כך תקשורתית מול כל מי שסוטה מהדרך החל מנתניהו ומטה. אז בבקשה מהתקשורת: את כולם במידה שווה.

  מערכון בשם: "מכבסת הקסמים"
  בתור למכבסה ציבורית עומדים עם שקיות כביסה: נתניהו (שלא הצבעתי לו), ואחרים שהמערכת חפצה ביקרם. ראשון נתניהו לוחץ על הכפתור הימני, המכונה עובדת זמן רב אבל הכביסה נשארת באותו צבע ללא שינוי. בשלב זה העובד האחראי על המכבסה לוחץ על כפתור בשם "צבע", ולפתע הכביסה של נתניהו יוצאת שחורה…. כעת האחרים מכניסים למכונה כביסה שחורה, ולוחצים על הכפתור משמאל, המפעיל לוחץ על לחצן "צבע" ותוך שניות יוצאת לכולם כביסה לבנה כשלג ! אז אמרו לי ילדים, מי לדעתכם מפעיל את המכבסות הציבוריות? לא לא לא … אין פרסים למי שיענה תשובה נכונה – התשובה יותר מדי ברורה לכולנו. זו התקשורת הממוסדת.
  יחד עם זאת עלינו להבין כי אם המערכת תטפל בחטאים של אחרים מלבד נתניהו, אין זה שוויון שמנטרל את העבירה שלו, זה לא תיקו 1:1 – אלא 2:0 לרעתנו. אם נתניהו יורשע שיישא בעונש כמו שמגיע לו. אבל מדוע לאחרים מוותרים על דחיפות, נגיעות ביד בתוך הרחבה, הבקעות במצבי נבדל ???

 3. פרק מרתק ומסמר שיער! תענוג להקשיב לפודקסט שמעמיק בפרטים ולא מוגבל בזמן. תודה!

סגור לתגובות.